رازهایی که آقایان دوست دارند خانم ها در مورد آنها بدانند !

روانشناسان در مطالعه نقش های هر جنس، به نکات و نتایجی رسیده اند و رازهای آقایان را مشخص کرده اند. رازهایی که آنها دوست دارند خانم ها در مورد آنها اطلاع داشته باشند.


1. آقایان با اعمالشان می گویند "دوستت دارم"
بعضی آقایان ترجیح می دهند نه با حرف بلکه با عمل نشان دهند که دوستتان دارند. آنها با تعمیرات وسایل در خانه، تمیز کردن حیاط یا حتی بیرون گذاشتن سطل آشغال یا هر کاری که خانه را برایتان تبدیل به جای بهتری کند، می گویند "دوستت دارم".

 
2. فعالیت های مشترک، پیوندهای محکمتری را رقم می زنند.
آقایان با انجام کارهای مشترک با طرف مقابلشان و نه فقط با در میان گذاشتن افکار یا احساساتشان، روابط خود را محکم تر می کنند. برای بسیاری از آقایان ورزش باعث می شود که با طرف خود صمیمی تر شوند.
 
3. آقایان تعهد را جدی می گیرند.
آقایان به ترسیدن از تعهد مشهور هستند. ولی شواهد نشان می دهد که آنها تعهد را جدی می گیرند. آنها زمان طولانی تری متعهد می مانند زیرا می خواهند مطمئن شوند که تا ابد روی عرشه کشتی زندگی مشترک می مانند. در یک تحقیق در مورد آقایانی که در حال حاضر متأهل هستند، 90 درصد آنها اعلام کردند که اگر به گذشته برمی گشتند با همین فرد ازدواج می کردند.


4. او واقعاً گوش می دهد.
شما وقتی به حرف های کسی گوش می دهید شاید لابلای حرف های او "بله"، "درسته" و از این حرف ها بگویید. بدین ترتیب نشان می دهید که به حرف های او گوش می کنید. ولی بعضی ها اینطور نیستند. چون مردی هیچ حرفی نمی زند دلیل

/ 9 نظر / 14 بازدید
علی فلسفی

دیدی غافلگیرت کردم درست توهمون لحظه که بیادم نبودی بیادت بودم.[گل]

علی فلسفی

مردی رادیدم که باسایه ی خودش درددل می کرد!چه رنجی می کشداووقتی هواابریست.

علی فلسفی

غربت آن نیست که تنهاباشی،فارغ از فتنه فرداباشی،غربت آن است که چون قطره ی آب درپی دریاباشی،غربت آن است که مثل من ودل درمیان همه کس یکه وتنهاباشی.

سحر

سلام . ب یاد قدیم اومدم پیشت! اگه تصمیم گرفتی بی معرفت نباشی دیگه ، میتونی دوباره عضو نویسنده ها باشی! بدرود

roya

جالب بود .......[چشمک]

sahar

سلام دوس عزیز ♥ فروردین تولد غزل بود اما من دیوونه یادم رفته بود . ♥ واسه اینکه کمی اشتباهمو جبران کنم براش توی وبش ی پست تولد گذاشتم♥ خوشحال میشم بیای و توپستی ک گذاشتم بترکون ♥♥♥ منتظرتم ♥ tanhaghazal.persianblog.ir

ghazal

vaaaaaaaaaaaaaaaaaay salam hana malooom has kooojaiii tooo...hana delam barat tang shooode haaaaaaaaaaaa

حمید رضا

خوب خانم وقتی تمام این کارها رو کردیم اتفاقی نیفتاد چیکار کنیم همش که ما مردا باید تلاش کنیم پس زنها این وست چیکاره اند